• FG BEAUTY GÜZELLİK SALONU

RENKLERİN İNSAN ÜZERİNDEKİ RUHSAL ETKİLERİ

Pembe Kırmızı ailesinden, kırmızının açık bir tonu olan pembe, şefkatin, duygusalliğın, sanatsal yetenekleri yaratıcılığın resmidir. Pembe arınma, yenileme, gizem ve bilinemeyene eğilimi de temsil eder. Pemb pembe-beyaz ciltler hariç onu tene giden bir renktir. Pembenin diğer tonları, mavi, siyah, yeşil, sar mor, kahverengi, bej ve beyazdır.


PEMBE FLAMİNGO

Mavi Mavi dem denizi, hem anneliği temsil eder, yani nereden bakarsak bakalım yerde insanın hayatın başladığı suyun sembolüdür. Sonsuz zamanda, sonsuzluğu, bilgeliği, bilimselliği ve mi temsil eder. Barış ve dinginlik, sessizlik ve sakinlik temsil eder. Soğuktur, zaman zaman doğanın sonsuz sakin duygusu veren büyük sakin olduğu hissedilen hipnotize edici bir etkisi vardır. Mavinin bu sakinliği solunumu Mavi soğuk renktir ve tüm ciltlere gider. Esmer tenliler açık mavi tonlarını, beyaz tenliler de mavi tonlarını tercih etmelidirler. Mor Mor göl ve yer arasında olduğu gibi, insanlar arasındaki iletişimin rengidir. Prizmadaki sıralamada beyazın habercisidir. Bu rengin sindirim ve dolaşım yolları düzensizlikleri üzerinde olumlu etkisi vardır. Bilinç altına sakinleştirici etkisi nedeniyle uykusuzluğa da çözüm getiriyor, yatağın başucunda mor ışıklı bir lamba, uyum sağlayacaktır. Lekeli sivilceli ciltleri daha belirginleştirdiği için bu tür cildi olanların bu rengi seçerken dikkatli olmaları gerekir. Morun uyumluluk renkleri pembe, beyaz, gri, açık mavi, bej, siyah ve doruk sarıdır.

41 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

En İyi Fiyat Garantisi

En iyi fiyat garantisi kapsamında ihtiyacınız olan hizmetlerimiz için kolayca online teklif alın.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

E-posta listemize katılın ve kampanyalar, etkinlikler ve daha fazlasını ilk öğrenen siz olun!
FG İstanbul Güzellik Salonu
FG İstanbul Güzellik Salonu

Meydan, Halkalı Merkez Mah. 1.İkitelli Cad. Meydan Halkalı Sitesi B Blok No:2/1H, Halkalı Cd, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Tumblr Simge
  • Beyaz Pinterest Simge

© 2020 FG Makeup Beautician. All Rights Reserved.

design by CAROLINEPRESENCE