• FG BEAUTY GÜZELLİK SALONU

İstanbul Küçükçekmece En İyi Erkek Epilasyon

En son güncellendiği tarih: 21 Haz 2020

Epilasyon, eskiden sadece kadınlara özgü bir kişisel bakım türü olarak görülüyordu. Şimdi ise durum tam tersi. Kişisel bakımına dikkat eden hem kadın hem de erkekler, daha iyi görünmek için epilasyona başvurmaktalar. Uzmanlar, gün geçtikçe daha fazla erkeğin pürüzsüz bir cilde kavuşmak için kadınlarla aynı bakım türlerini tercih ettiğini bildiriyor.


Sadece kadınların, yakışıklı erkeklerin ve sporcuların istenmeyen tüylerle uğraştığı günler geride kaldı. Günümüzde erkekler için epilasyon oldukça rağbet gören bir iştir. Sırt, göğüs, omuzlar, hatta ayaklar epilasyon için oldukça tercih edilen bölgelerdir. Yine de çoğu erkek hala lazer epilasyonun ne olduğunu tam olarak anlamış değil. Özetlemek gerekirse: lazer epilasyon, belirli bir ışık demetinin epidermisi geçtiği ve folikülü hedeflediği, saçın üreme döngüsünü devre dışı bıraktığı bir prosedürdür. Folikül yok edildikçe, saç kökü zayıflar ve gevşekleşir. Nihayetinde, önceden belirlenmiş tedavi yöntemleriyle folikül ölür ve saç büyümez.
En İyi Erkek Epilasyon İstanbul Küçükçekmece

Eğer sen de kişisel bakımına epilasyonu tercih ederek daha fazla dikkat etmek istiyorsan ve İstanbul Küçükçekmece’de ikamet ediyorsan, sana güzel bir haberimiz var! FG Beauty’nin alanında uzman kişisel bakım uzmanları, sana Küçükçekmece’de bu konuda faydalanabileceğin muhteşem bir alternatif sunuyor. Sen de güzellik merkezimize gelerek en ekonomik fiyatlar ile en kaliteli erkek epilasyon hizmetini tercih edebilirsin. Yapman gerekenler ise çok basit, hemen sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımız üzerinden randevu al. Daha sonra ise Küçükçekmece’de edinebileceğin en kaliteli erkek epilasyon hizmeti ile tanış!


Tıkla ve Online Randevu Sayfasına Git.

İletişim Adreslerimiz:

Çalışma Saatleri (10:00 – 20:00 / Pazartesi – Pazar)

Meydan Halkalı Rezidans, Halkalı Merkez, İkitelli Cd, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

0534 470 27 27

fgguzellik@gmail.com

93 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

En İyi Fiyat Garantisi

En iyi fiyat garantisi kapsamında ihtiyacınız olan hizmetlerimiz için kolayca online teklif alın.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

E-posta listemize katılın ve kampanyalar, etkinlikler ve daha fazlasını ilk öğrenen siz olun!
FG İstanbul Güzellik Salonu
FG İstanbul Güzellik Salonu

Meydan, Halkalı Merkez Mah. 1.İkitelli Cad. Meydan Halkalı Sitesi B Blok No:2/1H, Halkalı Cd, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Tumblr Simge
  • Beyaz Pinterest Simge

© 2020 FG Makeup Beautician. All Rights Reserved.

design by CAROLINEPRESENCE