• FG BEAUTY GÜZELLİK SALONU

İstanbul Başakşehir En İyi Buz Başlık

En son güncellendiği tarih: 21 Haz 2020

Buz Başlık Epilasyon, vücut ve yüzdeki istenmeyen tüyleri gidermek için oldukça etkili ve kanıtlanmış bir yöntemdir. Tüm cilt tipleri için uygundur, cildin altındaki saç köklerini yok etmek ve saç büyümesini önlemek için her dört ila altı haftada bir ortalama altı ila on tedaviye ihtiyaç vardır. Henüz yaptırmadıysanız, FG Beauty epilasyon uzmanlarının deneyiminden güvenle yararlanabileceğinizi size belirtiriz! Buz Başlık Epilasyon, erkeklerde ve kadınlarda istenmeyen tüylerin giderilmesi için mevcut en popüler tıbbi tedavilerden biridir. Sadece birkaç seansın sizi güzel, yumuşak, tüysüz bir ciltle bırakabileceği hızlı, etkili ve ağrısız bir deneyim için FG Beauty olarak en gelişmiş teknolojiyi kullanıyoruz. Işığın derin penetrasyonu ve konsantrasyonu, şaşırtıcı bir sonuç sağlamak için cildin yüzeyine zarar vermeden düşük sıcaklıklarda çalışır.


Mükemmel sonuçlara ulaşmak için ve özelleştirilmiş bir tedavi planı oluşturmak için ücretsiz bir FG Beauty epilasyon danışmanlığı sunuyoruz. Güvenli, etkili ve uzun süreli epilasyon için

Buz Başlık Epilasyon pigmentli bölgenin tüylerini hedeflemek için ışık kullanır. Işık saç köküne ve saç folikülüne doğru hareket eder. Lazer ışığı saç folikülünü yok eder ve saç kalıcı olarak çıkarılabilir. Tedavi, saç büyümesi, saç tipi ve rengi, vücut alanına göre kişiden kişiye değişir. Saç renginize bağlı olarak ipeksi pürüzsüz bir his elde etmek için tedavi planı 3 randevu ile 7 randevu arasında değişebilir.

Buz Başlık Epilasyon Avantajları

· Batık saç yok,

· Ağrısız tedavi,

· Uygun maliyetli,

· Hızlı ve etkili,

· Hızlı, uzun ömürlü ve ağrısız prosedür.


Saç kökü yok edildiğinde epilasyon kalıcıdır. Saç folikülü sadece hasar gördüğünde, saç nihayetinde yeniden büyür. Buz başlık epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmak için tek kalıcı kozmetik çözümdür. FG Beauty epilasyon uzmanları, ipeksi pürüzsüz bir cilt için en az 4 kez tedavi önerir.


Bir epilasyon uygulaması cilt ve vücuttaki tüm tüy türlerinde kullanılabilecek çok uyarlanabilir bir yöntemdir. Bazı insanların saç tiplerinin, FG Beauty uzmanlarının yapabileceği karmaşık prosedürlere ihtiyacı olabilir.

56 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

En İyi Fiyat Garantisi

En iyi fiyat garantisi kapsamında ihtiyacınız olan hizmetlerimiz için kolayca online teklif alın.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

E-posta listemize katılın ve kampanyalar, etkinlikler ve daha fazlasını ilk öğrenen siz olun!
FG İstanbul Güzellik Salonu
FG İstanbul Güzellik Salonu

Meydan, Halkalı Merkez Mah. 1.İkitelli Cad. Meydan Halkalı Sitesi B Blok No:2/1H, Halkalı Cd, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Tumblr Simge
  • Beyaz Pinterest Simge

© 2020 FG Makeup Beautician. All Rights Reserved.

design by CAROLINEPRESENCE