• FG BEAUTY GÜZELLİK SALONU

İğneli Epilasyon Ne kadar Sürer

En son güncellendiği tarih: 15 May 2020

İğneli epilasyon akımla çalışılan bir işlemdir. Kıl kanallarından gönderilen akım kıl hücresinin yok olmasını sağlar. Kişinin cilt hassasiyetine göre ayarlama imkanı vardır. İğneli epilasyon kalıcı bir işlemledir. İnce ve yumuşak iğnelerle kıl köküne girip zayıf akımlı elektrikle köklerin yakılması işlemidir. Tahrip olan kıl daha sonra cımbızla çekilerek alınır.İğneli Epilasyon Nekadar Sürer

Seansların sayısı, iğneli epilasyon yapılan bölgedeki tüy yoğunluğuna ve tüylerin alınmaya uygun gelişmişlik evresine göre değişir. İğneli Epilasyon biraz beceri, sakin bir el ve elbetteki iyi bir eğitim gerektirir. Ancak iğneli epilasyonun adı ve etkisi tartışmasızdır. Gerçekten daimi olarak tüylerden kurtarmasının yanı sıra, başka işlemlere nazaran her türlü tüy kalınlığında ve renginde kullanılabiliyor. Cildin tipi, rengi ve özelliğinin hiçbir önemi yok.

Fg Beauty Site içeriği uygulamaları sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Tüm uygulamalar kişiye özeldir, işlem sonuçları kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Cilt ve kıl yapısına bağlı olarak sonuçlar farklılık gösterebilir. Tüm vücut bölgelerine iğneli epilasyon uygulanabilir?

Vücudun her alanındaki tüyler iğneli epilasyon ile giderilebilir Lazer Epilasyon mu daha garantilidir İğneli epilasyon mu? Her iki işlemin de avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. İğneli epilasyon tecrübeli bir teknisyen tarafından uygulandığında her çeşit kıl ve cilt tipinde aynı derecede başarılı sonuç verirken, lazer epilasyonun başarısı kişiden kişiye değişebilmektedir.

Erkekler iğneli epilasyon tercih ediyor mu?

Son zamanlarda erkekler de iğneli epilasyonu tercih etmeye başlamıştır. Özellikle yanak ve omuz bölgelerinde çok iyi sonuçlar alınmaktadır.


İstanbul Güzellik Salonu - FG Makeup Beautician

34 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

En İyi Fiyat Garantisi

En iyi fiyat garantisi kapsamında ihtiyacınız olan hizmetlerimiz için kolayca online teklif alın.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN

E-posta listemize katılın ve kampanyalar, etkinlikler ve daha fazlasını ilk öğrenen siz olun!
FG İstanbul Güzellik Salonu
FG İstanbul Güzellik Salonu

Meydan, Halkalı Merkez Mah. 1.İkitelli Cad. Meydan Halkalı Sitesi B Blok No:2/1H, Halkalı Cd, 34303 Küçükçekmece/İstanbul

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Tumblr Simge
  • Beyaz Pinterest Simge

© 2020 FG Makeup Beautician. All Rights Reserved.

design by CAROLINEPRESENCE